[:al]Pornostares i kërkohet që të bëj seks me një robot[:]

371
Loading...

[:al]Në mënyrë që ajo të bëj një hap tjetVr në karrierën e saj kësaj pornostare i është kërkuar diçka e pazakontë.

Harriet Sugarcookie (22) fiton mbi 170,000 euro në vit dhe niqet nga rreth dhjetë mijë fansa.

Për të kaluar në një nivel tjetër të karrierës saj në pornografi, asaj tashmë i është kërkuar që të bëj seks me një robot.


‘Seksi me një robot – po, por në disa kushte’
– Jam i sigurt se do të përpiqem të bëj një video me një robot. Sigurisht për shkak të një përvoje të re, tha ajo.

Teknologji që ende nuk është në dispozicion
– Sa për seksin me robotët, ata do të bëhen interesante për shikuesit prapa ekranit, në momentin që ata mund të bëjnë mimikë të mjaftueshëm dhe realë të ndjenjave dhe emocioneve njerëzore. Kur kjo të arrihet, do të jetë një revolucion – mendoi Harriet. /Lajmi.net/

[:]

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here