[:al]Moti sot në Shqiperi[:]

Moti  sot në Shqiperi do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri në mesatare lokale dhe me erë të dobët kryesisht nga...

[:al]Toka mund të kthehet në një serë[:]

Mund të ngjasojë si skenari i një filmi fantastiko-shkencor me buxhet të ulët, por për shkencëtarët, Toka-serë është një koncept shumë serioz. Kërkuesit besojnë se...

[:al]“Balena Blu” ku lindi dhe si u zhdukë kjo lojë e...

Ku lindi “Balena blu” Ndryshe, Loja e rrezikshme, e njohur si “Balena Blu”, fillimisht u përhap në rrjetet sociale në Rusi por tash me shpejtësi...

[:al]Horoskopi ditor, e martë 8gusht 2018[:]

DASHI Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim...