Kushëriri më hoqi tangat dhe ma Futi të gjithin por unë…

16808
Loading...

Po shkruaj historin time,qe ka ndodhur ne muajn gusht.Jam 17 vjece dhe jetoj ne tr.Kishim dasem dhe e nisem qe 10 dite para,aty kisha shumë njerëz qe njihja.Mirpo me nje kusheri timin shkoja shumë mir gjate gjith kohes isha me te.Me perqafonte e puthnim nj-tj ne faqe.Por kur e perqafoja me eksitonte shum,dhe doja qe te isha cdo sekond pran tij.Vendosa qe te pas vallzimeve mos te shkoja ne shpi por te flija tek shtepia e atij.Dhe kshu bera,shkuam te flinim ishim shumë te lodhur por shumë nuk kishim.Un do flija ne dhom me motren e tij,por krevati ishte dopjo por shumë i madh dhe kishte vend aty. I thash eja ktu fli me ne se na ze.Ai ashtu beri erdhi,po benim muhabet po rrinim ne fb.Pasi kaloi pak kohe motren e tij e zuri gjumi. I thash flejm dhe ne tani, lam tel dhe u kthyem me ftyre nga nj-tj u perqafuam dhe mbyllem sytë.Ai filloi tme ferkonte nga shpina Dhe un po ashtu.Ngadal duart e tij po rreshkitin nga bythet e mija.Spo duroja dot me i ofrova buzet dhe filloj tme puthte gjith afsh,duart e tij po preknin poshte tangave te mija mmmmmmm cfar eksitimi,sdurova dot me dhe i cova duart te kari i tij.O zot sa i trash ishte,fillova tja ferkoi.Ai me peshperiti ne vesh po zbres poshte eja dhe ti pas meje.Zbriti ai dhe kur shkova un,ai kishte nxjerr karin e tij te trash dhe te fryr. Me kapi me hoqi tutat e shkurtra me hapi kembet me largoi tangat anash dhe ma rrasi karin brenda ohhhhhh sa dhimbje kisha I thoja me ngadalë por ai nuk ndalonte.Vazhduam ashtu per nje ore.Pastaj u cova e dhe shkova ne krevat sepse ishte mengjes dhe na gjenin ashtu.Por historia nuk mbaron ktu ishte nate e premte dhe pas vallzimeve do shkonin te festonin naten e beqaris.Iken te gjith cunat, iku dhe ky do vinin ne oren 5te mengjesit,u shtriva te flija por sme merrte gjumi.Isha shumë keq doja te beja seks.Nejse me kishte zen gjumi,nga ora 5 degjoj cunat qe po vinin,me doli gjumi kur degjoj ket kushëririn tim te vinte te dhoma ku po flija un erdhi direkt dhe filloj tme puthte donte ta benim aty pa pytur kush ishte tjetër aty sepse ishte dhe pak ne qef nga pija.I them ikim diku tjetër.Shkuam ne dhomen tjetër,filloj tme puthte me zhveshi dhe me tha hyp ktu ne kar tani. Mmmmmmm po lëvizja si e cmendur me thonte jepi me shume,pastaj me ktheu mbrapsht dhe me palloi pa ndal uleria si cmendur sepse kisha shumë dhimbje.Pastaj e nxorri karin dhe ma dha ne goj Mmmmm e lepija thithja majen e karit e fusja ne goj Mmmmm derisa u prishem te dy.Kjo ishte historia ime dhe ju betohem qe eshte reale.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here