[:al]Horoskopi ditor për diten  e hene – 13. gusht 2018[:]

621
Loading...

[:al]

Horoskopi ditor

 Horoskopi ditor për diten e shtune – 13. gusht 2018

DASHI21. mars – 20. prill

Java do të nisë mirë për të gjithë ata që i përkasin kësaj shenje. Gjërat po ecin mirë në dashuri, ndërkaq vini edhe më shumë në lëvizje humorin tuaj që momentet tuaja të jenë edhe më të bukura. Përsa i përket beqarëve, në dashuri është koha e duhur për të finalizuar situatat që keni nisur. Jini aktivë. Në punë gjithçka shkon normalisht. Ajo që duhet të bëni është që të keni në plan të parë zgjidhjen e problemeve kryesore. Mos i neglizhoni.

DEMI21. prill – 21. maj

Kjo e hënë nuk do të nisë mirë për ju që i përkisni ëksaj shenje, kjo për shkak të disa problemeve lidhur më profesion apo punën tuaj. Gjërat nuk po shkojnë mirë në dashuri, ndaj duhet të jeni të kujdesshëm përballë konflikteve. Për beqarët nuk ka përqendrim të duhur por mos u dorëzoni dhe bini në pesimizëm. gjërat do rregullohen me kalimin e ditëve.

BINJAKET22. maj – 21. qershor

Një ditë aspak e mirë e hëna për ju e cila do ju shkatërrojë hyjren e javës. Në dashuri gjërat nuk shkojnë mirë. Përpiquni të mos i ngrini tonet në raport me partnerin tuaj dhe jini më të ëmbël. Për beqarët yjet këshillojnë durim, ndoshta do të keni njohje të rendësishme këtë të hënë. Në punë do të keni konflikt me një kolegun tuaj. Ju mund ta kaloni këtë situatë duke lënë mënjanë krenarinë tuaj dhe duke pranuar një dialog të qetë.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

Nuk do të jetë një ditë e keqe kjo e sotmja për ju edhe përse me disa impenjime. Gjithsesi në dashuri pak të reja do të ketë për ju. Një keqkuptim i vogël në dashuri mund të sjellë ndonjë keqkuptim që duhet ta kaloni me humor. Përsa i përket beqarëve, pengesat nuk do të jenë të vështira për tu kaluar. Ajo që duhet të keni parasysh është se nuk duhet të jeni ju shkaktarë të problemeve. Dilni dhe njihuni me njerëz. Në punë në fakt gjërat po shkojnë më mirë. Lajme të reja në sfond për ju. Është momenti për të mos u nxitur dhe të shfrytëzoni më së miri këtë rast.

LUANI23. korrik – 22. gusht

Një ditë e shkëlqyer për të gjithë ata që i përkasin kësaj shenje. Në dashuri shfrytëzoni këtë moment të bukur që po kaloni, në mënyrë që ti jepni më shumë impulse ndjenjave tuaja. Mbani gjithçka në harmoni të mirë me personin që dashuroni. Për beqarët është mirë që të ulen dhe të diskutojnë me personat që kanë për zemër. Mos i mbani mbyllur ato që keni për të thënë. Në punë keni nevojë për tjetër ajër. Mendoni se çfarë mund të bëni në të ardhmen, pa lënë pas dore familjen.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator

Edhe pse yjet nuk parashikojnë një ditë negative, ju do të ndiheni disi ë shpërqendruar. Në dashuri këshillohet që të mos i nënvlersoni mundësitë tuaja. Disa situata sjellin konflikte por nuk duhet të jeni gjithmonë ju në ballë të tyre. Jini të qetë për një moment. Për beqarët shumë pak raste për tu shfrytëzuar. Megjithatë mos jini të përgjumur. Ajo ditë që do ju duket si të gjitha të tjerat, mund t’ju rezervojë surpriza. Në punë nevojitet që ti qendroni strikt objektivave të vendosur. Nevojitet që të jeni të qetë për pak kohë. Organozohuni më mirë duke kërkuar bashkëpunim.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor

Një ditë pa probleme dhe pengesa kjo e sotmja për ju. Në dashuri yjet do të jenë me ju, për të kaluar të gjitha momentet jo të mira. Në marrëdhënien çift më në fund do të kaloni ditë për të mbajtur mend. Për beqarët gjithçka do të ece pozitivisht dhe më në fund zemra do të rrahë për dikë. Në punë aktiviteti juaj do ecë mirë. Lajme të mira dhe për ata që janë në kërkim të një pune.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor

Një ditë pa probleme dhe pengesa kjo e sotmja për ju. Në dashuri yjet do të jenë me ju, për të kaluar të gjitha momentet jo të mira. Në marrëdhënien çift më në fund do të kaloni ditë për të mbajtur mend. Për beqarët gjithçka do të ece pozitivisht dhe më në fund zemra do të rrahë për dikë. Në punë aktiviteti juaj do ecë mirë. Lajme të mira dhe për ata që janë në kërkim të një pune.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor

Kjo dite nuk do jete shume e favorshme per ata qe jane ne cift. Komunikimi do jete i veshtire dhe merzitja do te shtohet. Me shume sesa ndjenja reale do keni iluzione. Venusi do i ndihmoje beqaret te joshin dhe te krijojne nje lidhje me nje person inteligjent dhe qe do i beje te ndihen mire. Keshillohuni me dike per financat dhe do gjeni nje burim tjeter per te rritur te ardhurat. Ju mundeni!

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar

Një ditë pa probleme dhe pengesa kjo e sotmja për ju. Në dashuri yjet do të jenë me ju, për të kaluar të gjitha momentet jo të mira. Në marrëdhënien çift më në fund do të kaloni ditë për të mbajtur mend. Për beqarët gjithçka do të ece pozitivisht dhe më në fund zemra do të rrahë për dikë. Në punë aktiviteti juaj do ecë mirë. Lajme të mira dhe për ata që janë në kërkim të një pune.

UJORI21. janar – 19. shkurt

Një ditë e zakonshme për ju dhe me normalitet. Në dashuri përpiquni të anashkaloni polemikat e panevojshme me partnerin edhe pse ndoshta nuk do jeni ju shkaktar. Për të zgjidhur të tilla probleme, nevojitet qetësi dhe durim. Beqarët duhet të tregohen të kujdesshëm me njohjet. Jni të vëmendshëm që të shmangni gabimet. Në punë keni nëvojë të ndërroni ambjent. Por përpra se të ndërmerrni këtë hap, studiojini gjërat me qetësi në mënyrë që të mos hidhni hap të gabuar.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars

Dita për pjesëtarët e kësaj shenje do të nisë dhe do të mbyllet mirë. Për të dashuruarit do të do jetë nën ndikim të mirë, ndërsa gjërat do ecin në harmoni. Do të kaloni një mbrëmje për tu mbajtur mend pas daljes me partnerin tuaj. Edhe beqarët janë në formë perfekte. Dilni me miqtë për tu argëtuar pasi kjo do të sjellë njohje të reja për ju. Në punët po merrni frytet që keni kërkuar prej kohësh. Gjërat do ecin mirë edhe në të ardhmen.[:]

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here