Ndodh dhe kjo dy koleg ne pune nuk permbahen dot

36186
Loading...

Një video me përmbajtje të lartë erotike po qarkullon së fundmi në internet. Bëhet fjalë për dy koleg pune të kompanisë  “Tesco” në Britani të cilët janë filmuar teksa bëjnë seks në zyrë. Video është filmuar nga dy adoleshntë dhe më pas është bërë publike. “Tesco” është një komani e njohur britanike e cila merret me shpërndarjen e ushqimit, shkruan “The Sun”.
Në video, adoleshentët të cilët po e filmojnë bëjnë batuta dhe qeshin me atë që po ndodh.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here