[:al]Arrihet marrëveshja, Hazard në Real Madrid[:]

275
Loading...

[:al]Chelsea dhe Real Madrid kanë arritur marrëveshje me vlerë prej 190 milionë euro për Eden Hazard.

“Le 10 Sport” raporton se mesfushori belg do të nënshkruajë me ekipin nga Santiago Bernabeu.

Real Madrid kërkon Hazardin dhe portierin e Chelseat, Thibaut Courtois, përcjell “lajmi.net”.

Hazard ka shënuar 89 gola dhe 70 asistime në mbi 300 paraqitje për “Blues”.[:]

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here