Adoleshentja nga Shkodra: I thashë më dhemb, më dhemb! Pas kësaj nxorri si i tërbuar…

13348
I thashë më dhemb
Loading...

Një adoleshente ka zgjedhur të ndajë historinë e saj me lexuesit e faqes tonë, në përpjekje për të marrë këshilla mbi lidhjen që po përjeton me një djalë më të madh në moshë.

“Dua edhe unë të ndaj me ju historinë time sepse jam shumë e mërzitur.

Jam 17 vjeçe dhe jam nga Kopliku. Jam e lidhur prej dy vitesh me një djalë që e kam në lagje dhe ai është 7 vite më i madh.

Pas shumë lutjesh nga ana e tij, vendosa që të fle me të. Por atë natë që ikëm të flinim në Shkodër, ai më kap një mesazh në Facebook të një shoku klase dhe u bë xheloz pa arsye.

Nisi të më kapte fort nga krahu dhe pse i lutesha disa herë që më dhemb, ai vazhdonte bërtiste dhe më vrau shumë krahun.

Më tha që e tradhëtoj dhe normal ajo natë u shkatërrua dhe ne nuk fjetëm bashkë sepse mori fund çdo gjë mes nesh nga xhelozia e tij. Bente si i tërbuar…

Shoku më shkruajti në 9 të darkës vetëm ç’këmi si kalove.

Kaq mjaftoi që i dashuri të më ndante. Tani mora vesh që ka thënë që ka fjetur me mua që kur kam qenë 15 vjeçe.

Por kjo nuk është e vërtetë dhe jam mërzitur shumë që po më përgojon. Unë e dua dhe dua të më falë, por ai nuk ma hap as telefonin, i kam nisur 200 sms.

Çfarë më këshilloni të bëj?”, shkruan ajo.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here